Kontakta oss

Om du vill ställa frågor eller veta mer om något av det vi gör, tveka inte att höra av dig. Besök oss på plats, ring, mejla eller använd vårt kontaktformulär. Välkommen!

Tel. växel 019–333300
info@integrationsbolaget.se

    Örebro

    Adress:
    Trädgårdsgatan 2
    702 12 Örebro

    Stockholm

    Adress:
    Götgatan 22A
    118 46 Stockholm

    Kontaktpersoner

    Rikard Dahl
    VD

    rikard@integrationsbolaget.se
    070-662 67 97

    Stefan Reinebo
    Sälj och Erbjudandechef

    stefan@integrationsbolaget.se
    070-662 67 92

    Magnus Ahlgren
    Affärscontroller

    magnus@integrationsbolaget.se
    070-662 67 91

    Therése Watz
    HR-chef

    therese@integrationsbolaget.se
    072-303 02 35

    Mikael Alvmyr
    Konsultchef Örebro

    mikael.alvmyr@integrationsbolaget.se
    070-910 49 90

    Johan Appelquist
    Konsultchef Stockholm

    johan@integrationsbolaget.se
    073-964 02 16

    Douglas Ingman
    Teknikchef

    douglas@integrationsbolaget.se
    073-78 52 000